Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o.

Cieśla, murarz, zbrojarz - NIEMCY ZACHODNIE

Wynagrodzenie
18,00 - 18,30 EUR Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Niemcy
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Niemiecki - Niewymagany
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż konstrukcji systemowych na podstawie dokumentacji technicznej
  • Prace murarskie oraz obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
  • Prace zbrojarsko-betoniarskie
  • Prace ogólnobudowlane

Lokalizacja pracy: Niemcy Zachodnie - Monachium, Stuttgart, Frankfurt/Menem, Darmstadt, Mainz

Wymagania (oczekiwane)
  • Nie wymagamy dużego doświadczenia w zawodzie
  • Chęć do pracy i nauki nowego zawodu
  • Uczciwość, sumienność, dokładność, pracowitość
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
  • Całoroczne, stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 30 letnią ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku polskim oraz niemieckim,
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w Polsce od rzeczywistych zarobków, a nie od średniej krajowej.
  • Dzięki szkoleniom oraz realizacji ambitnych i ciekawych projektów budowlanych umożliwiamy zdobycie nowych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Wynagrodzenie od 18 Euro brutto ( netto : minus 25% na podatek niemiecki) plus dodatki przewidziane taryfami branży budowlanej (za święta, za czas pracy powyżej 10 godzin, itp.),
  • Bezpłatne zakwaterowanie, z możliwością skorzystania ze stołówki
  • Bezpłatne przejazdy na budowę oraz do kraju co 4 tygodnie firmowym busem na trasie Niemcy - Wrocław - Opole - Kraków (w zależności od warunków na budowie) - jeden z pracowników posiadających prawo jazdy kat. B kieruje busem, wymagane są psychotesty na terenie Polski, przejazdy na budowę (na terytorium Niemiec) - obowiązkowe jedynie prawo jazdy kat. B (bez psychotestów)
  • Bezpłatne wyposażenie pracownika w buty, ubrania i narzędzia ,
  • Wsparcie niemieckojęzycznych pracowników we wszystkich formalnościach (uzyskanie numeru podatkowego, zameldowanie, wnioski o zasiłek Kindergeld itp.) i nieoczekiwanych zdarzeniach w Niemczech (choroba, wypadek)
  • Urlop SOKA Bau (30 dni)
  • Pomoc przy zwrocie podatku niemieckiego po zakończeniu roku kalendarzowego
Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?