PZU Życie SA

Doradca Ubezpieczeniowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Bełchatów (powiat bełchatowski), Łódzkie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa powierzonego portfela klientów
  • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi
Wymagania (oczekiwane)
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym
  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych
Korzyści dla kandydata
  • szkolenia i wydarzenia biznesowe
  • Portfel klientów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne
  • akcje promocyjne i konkursy z nagrodami
  • Umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce