Super oferta

MOBILIS SP. Z O.O.

Elektronik autobusowy w Krakowie

logo firmy

Miejsce pracy

Kraków, Małopolskie, Polska

Wynagrodzenie miesięczne

4200 - 4600 PLN - Umowa o pracę

Praca

Stacjonarna

Rekrutacja

Normalna

Język

Wymagany język polski

Польська мова обов'язкова

Rekrutacja

Wymagane doświadczenie

Opis stanowiska

Elektronik autobusowy

  • Kraków, ul. Na Załęczu 1D

Opis stanowiska pracy

·           Naprawa, przegląd systemów elektroniki autobusowej poprzez montaż i demontaż części zamiennych/zespołów systemu informacji pasażerskiej, kasowników, biletomatów oraz systemu zliczania pasażerów i monitoringu;

·           Kontrola i konserwacja urządzeń systemów elektronicznych w autobusach;

·           Sprawdzanie i naprawa elementów urządzeń systemów elektronicznych w autobusach;

·           Praca w systemie zmianowym w tym w godzinach nocnych;

Wymagania

·           Ukończona minimum szkoła zawodowa lub technikum elektroniczne / elektryczne;

·           Zaangażowanie i dyspozycyjność;

·           Łatwość przyswajania nowej wiedzy;

·           Umiejętność pracy w zespole;

·           Umiejętności manualne (np. lutowanie podzespołów, rozkręcanie / skręcanie);

·           Umiejętność pracy z systemami/aplikacjami komputerowymi;

·           Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami elektronicznymi / elektrycznymi w pojazdach;

·           Prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy:

·           praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·           szkolenie z systemów elektronicznych używanych w autobusach komunikacji miejskiej oraz możliwość rozwoju zawodowego;

·           narzędzia pracy;

·           umowę o pracę plus system premiowania;

·           oferowane wynagrodzenie 4200-4600 zł brutto miesięcznie

·           pakiet medyczny;

·           świadczenia z ZFŚS;

·           karta MultiSport.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mobilis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

O Firmie
Wymagania (oczekiwane)
Wymagania (mile widziane)
Korzyści dla kandydata

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalnie)

List motywacyjny (opcjonalnie)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Administratorem danych jest Mobilis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: ul. Posag 7 Panien 8, 02-495 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. W powyższych kwestiach prosimy o wysłanie maila. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ponadto informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mobilis Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.”