WOOD CORE HOUSE

Inżynier ds. przygotowania produkcji (konstrukcje drewniane)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

ul. Inwalidów Wojennych 6a, 43-603 Jaworzno, Jaworzno, Śląskie, Polska
Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Typ pracownika:
Pracownik biurowy
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Aktualnie, w związku z rozwojem, do naszego Działu Przygotowania Produkcji poszukujemy:

Inżyniera ds. przygotowania produkcji

– osoby zorientowanej na rozwój w obszarze przygotowania produkcji drewnianego budownictwa szkieletowego.

Miejsce pracy: Jaworzno

W jakich działaniach będziesz nas wpierać?

  • opracowanie dokumentacji technicznej na potrzeby procesu produkcji
  • optymalizacja wykorzystania zasobów produkcyjnych, przy zachowaniu wysokiej jakości i bezpieczeństwa technologii
  • ścisła współpraca z Działem Produkcji w celu realizacji zaplanowanych zamówień
  • wykonywanie niezbędnych konsultacji w zakresie branży konstrukcyjnej oraz architektonicznej, lub innych wymaganych branż
  • badanie rynku oraz niezbędne konsultacje mające na celu wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych usprawniających produkcję oraz montażu obiektów
  • wyszukiwanie nowych surowców związanych z produkowanymi wyrobami gotowymi
  • przygotowywanie dokumentacji w zakresie wysyłki wyrobów gotowych

Wymagania (oczekiwane)
  • ukończone studia o profilu budowlanym (ewentualnie studenci II stopnia, w trybie zaocznym)
  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość zagadnień związanych z budownictwem drewnianym (z programu praktyk/staży czy pracy dyplomowej)
  •  umiejętność czytania i opracowywania dokumentacji technicznej
  • praktyczna znajomość programu AutoCAD
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie, dokładność, umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • komunikatywność, orientacja na rozwój i współpracę z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym
Wymagania (mile widziane)
  • orientacja na rozwój w segmencie budownictwa drewnianego
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej, z ugruntowaną pozycją na rynku
  • pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się swoim doświadczeniem
  • solidne wdrożenie w nowe wyzwania zawodowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowe benefity tj. karta sportowa, grupowe ubezpieczenie
  • imprezy integracyjne
O firmie

Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją innowacyjnych modułowych konstrukcji szkieletowych. Fascynuje nas budownictwo ekologiczne, poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, aby budowa domu była szybka i przyjemna. W codziennej pracy kierujemy się wartościami tj. jakość, bezpieczeństwo, zaangażowanie i rozwój – to one stanowią nasz swoisty SZKIELET.