Diehl Controls Polska

Inżynier ds. Seryjnego Produktu (k/m/n)

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

ul. Kazimierza Pułaskiego 6, Namysłów (powiat namysłowski), Opolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Praca stacjonarna
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzór nad zgodnością maszyn i urządzeń z obowiązującymi wymogami oraz przepisami.
  • Koordynacja prowadzonych projektów (relokacje, transfer technologii, zakup maszyn).
  • Optymalizacja, poprawa ergonomii oraz zwiększenie wydajności i niezawodności procesów technologicznych.
  • Analiza zdolności produkcyjnych oraz ograniczeń procesu.
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Wykształcenie mi. średnie (preferowane wyższe ZiP, Elektronika).
  • Dokładność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość Lean Manufacturing.
  • Doświadczenie w zakresie analizy FMEA.
  • Znajomość SAP.
  • Znajomość technik normowania czasu pracy (REFA, MTM).
  • Pakiety: medyczny, socjalny, dopłaty do posiłków dostarczanych do firmy.
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • pakiet relokacyjny
  • parking dla pracowników
  • Dopłaty do dojazdów lub pakiet relokacyjny.
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (dostęp do platformy E-learningowej).
  • Umowę o pracę.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie do lokalnego żłobka/przedszkola.
  • brak dress code’u
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie wypoczynku
O firmie
Ponad 17.000 pracowników w naszych pięciu podgrupach Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering pracuje nad aktualnymi i przyszłościowymi technologiami. Firma Diehl Controls to globalny lider w zakresie projektowania i produkcji układów napędowych, interfejsów użytkownika oraz elektronicznych układów sterowania dla branży AGD, HVAC/R (ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja, i chłodnictwo) oraz branż pokrewnych. Prześlij swoją aplikację do firmy Diehl i odkryj fascynujące technologie oraz wyjątkową tradycję firmy opierającą się na stabilności i zaufaniu.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj