Super oferta

Specjalistyczne Centrum Podologiczno-Medyczne Dermapes Oliwia Wachnicka

Kosmetolog Podolog Warszawa Ursynów Centrum DERMAPES

Miejsce pracy

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Praca

Stacjonarna

Rekrutacja

Normalna

Język

Wymagany język polski

Польська мова обов'язкова

Rekrutacja

Bez wymaganego doświadczenia

Opis stanowiska

Specjalistyczne Centrum Podologiczno-Medyczne DERMAPES

Specjalistyczne Centrum Podologiczno-Medyczne DERMAPES jest nowoczesnym centrum świadczącym prywatne usługi w zakresie podologii, indywidualnych wkładek ortopedycznych i innych.

Mieścimy się w Warszawie (Ursynów) przy ul. Romera 10

WWW.DERMAPES.PL

Centrum DERMAPES poszukuje pracowników na stanowisko PODOLOG.

Obowiązki:

·      Przeprowadzanie konsultacji podologicznych,

·      Wykonywanie zabiegów z zakresu podologii,

·      Trafne rozpoznawanie zmian na płytkach paznokciowych oraz skórze stóp, dobieranie oraz prowadzenie odpowiednich terapii.

O Firmie
Wymagania (oczekiwane)

      Mile widziane ukończone studia wyższe na kierunku kosmetologia/ podologia,

·    Umiejętność pracy dłutem, skalpelem, obsługa frezarki,

·      Mile widziane doświadczenie w pracy minimum 2 lata,

·      Ciągłe doskonalenie umiejętności oraz pozyskiwanie nowej wiedzy w zakresie Podologii,

·      Wiedza z zakresu dezynfekcji oraz sterylizacji,

·      Punktualność,

·      Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

·      Wysoka kultura osobista,

·      Schludna i elegancka aparycja,

·      Inicjatywa i aktywne podejście do obowiązków zawodowych,

·      Umiejętność pracy w zespole,

·      Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,

·      Znajomość oferty placówki,

·      Znajomość języka angielskiego (mile widziane).

Wymagania (mile widziane)

·      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowa- zlecenie/ staż,

·    Zatrudnienie na cały etat,

·      Samodzielne stanowisko pracy,

·      Rabaty na produkty oraz zabiegi,

·      Dodatkowe szkolenia z zakresu podologii w celu poszerzania umiejętności,

·      Wsparcie doświadczonych podologów,

·      Przyjazną atmosferę,

·      Uniform firmowy,

·      Możliwość rozwoju,

·      Elastyczne godziny pracy,

·      Wynagrodzenie podstawowe + premie od wykonanego obrotu.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail oliwia0wachnicka(małpka)gmail.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

CV powinno zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalnie)

List motywacyjny (opcjonalnie)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)