Super oferta

MOBILIS SP. Z O.O.

Lakiernik autobusowy

logo firmy

Miejsce pracy

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Wynagrodzenie miesięczne

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

Praca

Stacjonarna

Rekrutacja

Normalna

Język

Wymagany język polski

Польська мова обов'язкова

Rekrutacja

Wymagane doświadczenie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Mobilis Sp. z o.o. Warszawa, ul. Posag 7 Panien 8

Opis stanowiska:

  • Naprawy po kolizyjne autobusów poprzez naprawę elementów lub wymianę części zamiennych,
  • Lakierowanie części zamiennych,
  • Konserwacja autobusów,
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w zakresie napraw pojazdów mechanicznych,
  • Znajomość zagadnień lakierniczych,
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz powierzonych zadań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Świadczenia z ZFŚS,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Miejska na I i II strefę,
  • Kartę MultiSport.
O Firmie
Wymagania (oczekiwane)
Wymagania (mile widziane)
Korzyści dla kandydata

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalnie)

List motywacyjny (opcjonalnie)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów/etapów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Administratorem danych osobowych jest Mobilis Sp. z o.o. ul. Posag 7 Panien nr 8; 02-495 Warszawa