JUST 4 KIDS - JUSTYNA TYMIŃSKA

Lektor / Lektorka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Wynagrodzenie
71,00 - 105,00 PLN Brutto
Godzinowo Umowa zlecenie
85,00 - 105,00 PLN Netto
Godzinowo B2B
Miejsce zatrudnienia
Dzieci Warszawy 48, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca stacjonarna
Inne:
Od zaraz
Część etatu
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • realizacja autorskiego programu (wraz z przygotowaniem do egzaminów Cambridge i do egzaminów 8-klasisty, a także realizacją projektu międzynarodowego);
  • przygotowanie i prowadzenie ZAJĘĆ STACJONARNYCH według metody Early Stage;
  • kontakt z metodykiem i rodzicami w kwestii postępów poszczególnych uczniów.
  • monitorowanie postępów uczniów;
Wymagania (oczekiwane)
  • dyplom uczelni wyższej lub w trakcie studiów;
  • świetna znajomość angielskiego (poziom C1/C2), najlepiej potwierdzona certyfikatem językowym;
  • znajomość polskiego na poziomie komunikatywnym (poziom A2/B1);
  • UWAGA: szukamy osoby, która podejmie się współpracy minimum do końca czerwca 2023 (z możliwością przedłużenia współpracy, jeśli obydwie strony będą z niej zadowolone). Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy będziesz w stanie dotrzymać tego terminu, NIE APLIKUJ!
  • doświadczenie w pracy z pracą z dziećmi i/lub młodzieżą - bardzo mile widziane. Masz świetny angielski, ale nie masz doświadczenia w nauczaniu grup dzieci/ młodzieży? Nie martw się - chętnie podzielimy się własnym. Jeśli tylko masz chęć do nauki i rozwoju i dryg do pracy z dziećmi i/lub młodzieżą - zapraszamy Cię do nas!
Wymagania (mile widziane)
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne (przy prowadzeniu 4 i więcej grup)
  • oferty pracy podczas ferii i w wakacje; możliwość prowadzenia dodatkowych warsztatów;
  • skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach;
  • A GREAT PLACE TO LEARN AND TEACH - to nasza wizja, do której niezmiennie dążymy;
  • możliwość udziału w naszych projektach filmowych, muzycznych i teatralnych;
  • możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas;
  • kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną;
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu finansowego - 5-stopniowy program Talent Booster (program obowiązujący we wszystkich filiach w całej Polsce - możesz zmieniać miejsce pracy w ramach Early Stage i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu jest wszędzie uznawany);
  • dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;
  • stawki: 71-105 zł brutto/ 60 min i rożne formy współpracy (zlecenie i b2b w pierwszym roku współpracy; po roku istnieje możliwość objęcia stanowiska nauczyciela-koordynatora na podstawie umowy o pracę);
  • zajęcia STACJONARNE w blokach, w siedzibie naszej szkoły (wyposażone w pomoce dydaktyczne sale, Teachers' Room z dostępem do komputera, ksero i różnorodnych materiałów biurowych); okazjonalnie prowadzimy nasze zajęcia także zdalnie - przez zoom;
O Firmie

Dlaczego warto u nas pracować?

Early Stage to firma z ponad 29-letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym. Filia w Ursusie działa od ponad 12 lat, w Pruszkowie - od 10, a w Komorowie - od 15.

Naszym lektorom oferujemy przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia oraz możliwości rozwoju i awansu finansowego. Dajemy kompleksowe wdrożenie i bogate zaplecze szkoleniowe. A nasz zespół jest najlepszy na świecie!:)

EARLY STAGE. A great place to teach.

Dlaczego warto się u nas uczyć?

Ty, jako lektorka/ lektor, dajesz dzieciom język, a one podbijają z nim świat. Ta praca ma sens i daje mnóstwo satysfakcji. A przy tym ani dla Ciebie, ani dla Twoich uczniów nie ma miejsca na nudę!

My wiemy jak nauczyć angielskiego w sposób angażujący i skuteczny! Nasze kursy to jakość, z której będziesz dumna/ dumny.

EARLY STAGE. A great place to learn.

Przeczytaj więcej o pracy w naszej szkole: universe.earlystage.pl/praca/praca-u-nas

Zobacz jacy jesteśmy: youmatter.earlystage.pl

Teachers matter. YOU MATTER. Join us!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu w przycisk, zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj