PERSONAL EXPERT

Malarz - Piaskarz Konstrukcji Stalowych / Francja / bezpłatne zakwaterowanie i dojazd / bez języka

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
2 500,00 - 3 000,00 EUR Netto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Francja
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Praca za granicą
Francuski - Niewymagany
Opis stanowiska

- praca na zakładzie zajmującym się produkcją konstrukcji stalowych, praca na hali
- przygotowywanie powierzchni elementów do malowania oraz metalizowania
- malowanie pistoletem natryskowym metodą proszkową (malowanie pompami)
- metalizowanie w kombinezonie oraz w kabinie
- kontrola pomalowanych elementów

Wymagania (oczekiwane)

- co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako malarz piaskarz przemysłowy
- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
- umiejętność obsługi suwnicy oraz wózka widłowego ( konieczne)

Korzyści dla kandydata

- możliwość podjęcia stałej pracy na terenie Francji
- zagwarantowane w pełni bezpłatne zakwaterowane (opłacane przez pracodawcę)
- zorganizowany dojazd na teren Francji
- zagwarantowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
- wynagrodzenie w wysokości ok. 14-15 euro netto /h

O firmie

Firma Personal Expert to specjaliści w dziedzinie rekrutacji. Współpracujemy z wybranymi i sprawdzonymi Pracodawcami, dla których rekrutujemy kandydatów do pracy w Polsce, jak i za granicą. Posiadamy certyfikat nr 8620. Obecnie dla naszego stałego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Malarz Piaskarz Konstrukcji Stalowych do Francji