RELOBUS Transport Polska Sp. z .o.o.

Menadżer Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów - diagnosta

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

Miejsce zatrudnienia
Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Typ pracy:
Praca stacjonarna
Kategorie:
Mechanik / blacharz / lakiernik
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Zadania:

  • zarządzanie działalnością Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, w tym organizacja pracy Stacji, koordynowanie pracy diagnostów (zespół 2-osobowy), prowadzenie wymaganej dokumentacji,
  • prowadzenie działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów i maksymalizację przychodów Stacji,
  • wykonywanie badań technicznych pojazdów klientów Spółki oraz pojazdów należących do Spółki, zgodnie z posiadanymi zezwoleniami Stacji Kontroli Pojazdów,
  • wsparcie codziennego funkcjonowania serwisu pojazdów należących do Spółki,
  • dbałość o powierzony sprzęt, okresowe przeglądy oraz terminowe zgłaszanie urządzeń do uwierzytelnienia i atestacji,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalną obsługę klientów.
Wymagania (oczekiwane)
  • posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty OSKP,
  • biegła znajomość obsługi komputera, umiejętność posługiwania się programami diagnostycznymi pojazdów samochodowych i przyrządami kontrolno-pomiarowymi oraz programem komputerowym w zakresie prowadzenia ewidencji okresowych i dodatkowych badań technicznych pojazdów,
  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata,
  • umiejętność zarządzaniem małym zespołem pracowników, doświadczenie w tym zakresie mile widziane,
  • prawo jazdy min. kat. B, mile widziane kat. C oraz D.
  • umiejętności sprzedażowe oraz inicjatywa w działaniu,
  • chęć zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego.
Korzyści dla kandydata

Oferujemy:

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności w systemie podstawa oraz premia od obrotu Stacji, pakiet socjalny,
  • możliwość szkoleń podwyższających umiejętności i uprawnienia,
  • perspektywy awansu zawodowego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole.
O firmie

W RELOBUS stawiamy na zespół - pracują u nas ludzie z pasją, pomysłami i ambicjami. Dbamy aby każdy pracownik był odpowiednio przeszkolony, miał możliwość rozwoju oraz awansu. Naszych kierowników i managerów wybieramy z grona członków zespołu. Niezwykle istotna jest dla nas przyjazna atmosfera w pracy. Wiemy, że work-life-balance jest ważny w życiu, dlatego grafik pracy jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wygląda praca w RELOBUS!