BRUK-BET

Mistrz Produkcji

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

Miejsce zatrudnienia
Krzemienica (powiat łańcucki), Podkarpackie, Polska
Typ pracy:
Praca stacjonarna
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Koordynacja i organizacja pracy podległego zespołu, oraz kontrola i ewidencja czasu pracy
  • Współpraca z innymi działami w rozwiązywaniu problemów technicznych i organizacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej produkcji oraz współpraca z pozostałymi działami firmy.
  • Wsparcie kierownika w nadzorze nad zasobami technicznym, zapewnieniu zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami BHP, jakościowymi oraz procedurami wewnętrznymi
  • Weryfikacja wykonywanych prac pod względem jakości i terminowości
  • Przygotowywanie harmonogramów oraz kontrola płynności bieżącej produkcji
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej (jako brygadzista, mistrz zmiany itp.)
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych (pakiety biurowe)
  • Znajomość programu Comarch ERP XL
  • Umiejętności w zakresie analitycznego myślenia, komunikacji, zdolności organizacyjnych
  • Wykształcenia min. średnie
  • Bardzo dobrych umiejętności w zakresie organizacji pracy i zarządzania zespołem
  • Umiejętności pracy pod presją stresu, kreatywności, odpowiedzialności, zaangażowania w pracę
  • Wiedzy z obszaru mechaniki i budowy maszyn – mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
Korzyści dla kandydata
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Motywujący system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj