Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Pracownik Dziekanatu Wydziału Lekarskiego - Sekcja Kształcenia w j. angielskim

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

Miejsce zatrudnienia
Jana Mikulicza-Radeckiego 5, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Typ pracy:
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca z kierownikami i pracownikami jednostek organizacyjnych Uczelni
  • Główne zadania i obowiązki:
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań
  • Bieżąca obsługa administracyjna studentów anglojęzycznych,
  • Prowadzenie dokumentacji i spraw związanych m.in. z przebiegiem studiów, organizacją sesji egzaminacyjnych, stypendiami, programami studiów
  • Archiwizacja i przechowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Obsługa systemów komputerowych  i baz danych związanych z działalnością dziekanatu
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa o szkolnictwie wyższym i nauce będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe z obszaru administracji, ekonomii
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej
  • Komunikatywność i umiejętność działania pod presją czasu,
  • Wymagania:
  • Dobra znajomość narzędzi MsOffice (szczególnie Excel)
Wymagania (mile widziane)
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie
O Firmie

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu w przycisk, zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj