Raben Logistics Polska

Pracownik Przepakowań

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
3 600,00 - 4 200,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Inwestycyjna 4, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Typ pracy:
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Skanowanie, etykietowanie i metkowanie towaru
  • Przepakowywanie asortymentu zgodnie ze zleceniami
  • Kontrola zgodności stanów magazynowych
  • Utrzymanie porządku, czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy
  • Kompletowanie towarów zgodnie za standardami i przyjętymi procedurami
  • Inne prace na magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (5:00-13:00; 13:00-21:00)
  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia
  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub przy kompletacji będzie dodatkowym atutem
  • Uczciwość, sumienność, punktualność
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • kawa / herbata
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, kafeteria mybenefit w tym karta sportowa, bilety do kina, zniżki na zakupy; paczki świąteczne dla pracowników i dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie itp.
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Karta Makro
  • prywatna opieka medyczna
  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy
  • parking dla pracowników
  • Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • spotkania integracyjne
  • Karta paliwowa Lotos
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • paczki świąteczne
  • Komfort i bezpieczeństwo pracy
O firmie

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.