Smulders Projects Poland Sp. z o.o.

Spawacz / Programista robotów przemysłowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

Miejsce zatrudnienia
ul. Fabryczna, Żary, Lubuskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja stacjonarna
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik biurowy
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Angielski - B1
Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:

  • Programowanie i obsługa robota spawalniczego.
  • Optymalizacja procesów spawalniczych.
  • Stała kontrola procesu spawalniczego oraz pracy robota.
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej.
  • Jest to stanowisko biurowe, ale ze względu na charakter pracy, realizacja części zadań odbywa się na hali produkcyjnej.
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera spawalnika).
  • 2 lata pracy związanej ze spawalnictwem.
  • 1 rok pracy jako programista lub operator robota spawalniczego.
  • Znajomość metod spawalniczych – głownie spawanie MAG 135.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Umiejętność zarządzania czasem.
  • Gotowość do podróży i dalszego kształcenia - wyjazdy na szkolenia z obsługi robota lub wyjazd do jednego z naszych zakładów w zastępstwie.
  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość norm spawalniczych.
  • Umiejętność programowania robotów IGM, CLOOS.
Korzyści dla kandydata
  • Pracę u lidera w swojej branży.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Zwrot kosztów dojazdów do pracy liczony stawką ryczałtową za km (maksymalny limit 50 km)
  • Bezpłatna opieka medyczna Medicover
  • Z okazji świąt są też paczki i talony na zakup
O firmie

Smulders Projects Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy Smulders

Siedziba główna zakładu Smulders Projects Poland mieści się w Żarach w zachodniej Polsce. W ramach grupy posiadamy również zakłady produkcyjne w Niemodlinie i Łęknicy. Wyprodukowane konstrukcje w oddziałach w Polsce są transportowane drogami do innych oddziałów Smulders. Wykorzystujemy do tego własny transport elementów ponadgabarytowych.

Smulders to międzynarodowa organizacja, która koncentruje się głównie na produkcji wielkogabarytowych elementów stalowych. Spółka produkuje elementy morskich wież wiatrowych i elementy platform wydobywczych przystosowanych do pracy w ekstremalnych warunkach na morzu oraz wielkogabarytowe konstrukcje stalowe o różnym przeznaczeniu.

Dodatkowo, Smulders Projects Poland oferuje:

  • płaskie cięcie blach,
  • cięcia profili zamkniętych w 3D,
  • cięcie elementów stalowych piłami do metalu,
  • czyszczenie materiału w śrutownicy tunelowej,
  • zaokrąglanie krawędzi.