MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

Specjalista ds. Ekspansji Franczyzy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

Miejsce zatrudnienia
ul. aleja Jana Pawła II 92, Białystok, Podlaskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Franczyza / własna firma
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Udział w organizowanych przez Makro wydarzeniach promujących działania sieci franczyzowej ODIDO.
  • Monitorowanie trendów rynkowych oraz działań konkurencji.
  • Badanie rynku regionalnego i podejmowanie działań
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych z franczyzobiorcami.
  • Stała współpraca z halami Makro w zakresie realizowanych zadań.
  • Pozyskiwanie nowych klientów do sieci franczyzowej ODIDO.
  • Odpowiedzialność za realizację ustalonych celów.
  • Zapewniających rozwój sieci franczyzowej ODIDO.
Wymagania (oczekiwane)
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i konsekwencja w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Bardzo dobra znajomość rynku FMCG.
Korzyści dla kandydata
  • Nagrody za polecenia pracowników.
  • Wynagrodzenie zawsze na czas.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Parking pracowniczy.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Okazjonalne bony towarowe.
  • System premiowy.
  • Karty sportowo-rekreacyjne (Multisport Plus).
  • dofinansowanie nauki języków
  • Zniżki na zakupy w MAKRO.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • elastyczny czas pracy
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
  • Osobiste narzędzia do pracy np. samochód, telefon, tablet.
  • prywatna opieka medyczna
  • Nauka języka obcego – angielski, niemiecki, hiszpański na platformie e-Tutor.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
O firmie

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl