JL Sp. z o.o.

Specjalista ds. ofertowania i przygotowania produkcji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja on-line
Rekrutacja stacjonarna
Typ pracy:
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik biurowy
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

•    przygotowanie wyceny ofertowej
•    analiza dokumentacji projektowej
•    opracowanie przedmiarów i samodzielna wycena robót budowlanych
•    pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze (przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty)
•    negocjowanie cen z podwykonawcami i dostawcami
•    kontraktacja robót
•    tworzenie i prowadzenie baz danych podwykonawców i dostawców

Wymagania (oczekiwane)

•    udokumentowane doświadczenie na budowie lub w ofertowaniu / wycenie robót / przygotowaniu produkcji
•    wykształcenie wyższe budowlane
•    doświadczenie w branży ogólnobudowlanej
•    obsługa MS Office, AutoCAD, programów do przedmiarowania
•    prawo jazdy kat. B

•    zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•    interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
•    atrakcyjne wynagrodzenie

O firmie

JL to firma, która z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Specjalizujemy się w realizacji inwestycji mieszkaniowych, użyteczności publicznych, przemysłowych i rolniczych. Budujemy z zachowaniem najwyższych standardów przy użyciu najnowszych technologii i sprzętu.

Zajmujemy się również wynajmem sprzętu budowlanego i rusztowań. Zadowolenie klienta stanowi dla nas najważniejszą wartość dlatego inwestujemy w doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Pozytywne referencje świadczą o profesjonalnym i rzetelnym podejściu do realizowanych projektów.