Grupa PZU

Specjalista ds. Projektów

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa o pracę

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Weryfikacja dostarczenia przez projekty zakładanych produktów i korzyści po ich zakończeni
  • Zapewnienie wsparcia dla struktur zarządzających projektami w zakresie metodyki, interpretacji obowiązujących regulacji i bieżących zagadnień związanych z prowadzonym projektem
  • Monitoring wybranych projektów pod kątem terminowości, jakości oraz realizacji wyznaczonych celów
  • Współpraca z Menadżerami Projektu i Ekspertami ds. Projektów
  • Wsparcie realizacji wybranych projektów
  • Ocena i weryfikacja uzasadnienia biznesowego projektów
  • Identyfikacja potencjalnych efektów związanych z wdrożeniem produktów projektu
  • Identyfikacja ryzyk i powiązań, określenie kluczowych wskaźników efektywności oraz harmonogramu projektu
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność przeprowadzania analiz rynkowych, finansowych i benchmarkowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programów Excel i PowerPoint
  • Min. rok doświadczenia w roli PMO lub wspierającej projekt
  • Znajomość metodyk projektowych
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
  • Praca w Biurze Projektów które wspiera wdrażanie strategii Grupy PZU poprzez realizację wybranych projektów (informatycznych, optymalizacyjnych, finansowych czy usługowych) we wszystkich obszarach biznesowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Umowa o pracę
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj