Super oferta

Student zaoczny, Specjalista d/s handlowych, wynagrodzenie 3300

Miejsce pracy

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Wynagrodzenie miesięczne

21 - 23 PLN - Umowa zlecenie

Praca

Stacjonarna

Rekrutacja

Normalna

Język

Wymagany język polski

Польська мова обов'язкова

Rekrutacja

Bez wymaganego doświadczenia

Opis stanowiska

Jeśli jesteś studentem studiów zaocznych w wieku do 26 lat chcemy zaprosić Cię do współpracy z naszym warszawskim biurem handlowym

OLEJE WARSZAWA

w charakterze specjalisty do spraw handlowych.

Branża: zaopatrzenie przemysłu i firm w olej i smary.

Będziemy potrzebować Twojego wsparcia w następujących zadaniach:

  • przyjmowanie zamówień od klientów;
  • wystawianie dokumentów sprzedaży;
  • realizacja dostaw;
  • odpowiadanie na zapytania klientów;
  • zamawianie towaru;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, telemarketing.

Proponujemy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z wynagrodzeniem 21 zł/h brutto to jest ok. 3360 zł plus ewentualne premie - tyle dostaniesz na konto.

Doświadczenie na podobnym stanowisku NIE jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy.

Potrzebujemy abyś dobrze obsługiwał się komputerem oraz był czynnym kierowcą kategorii B.

Godziny pracy biura, a Więc również Twoje to 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

Dostawy realizować będziesz Fiatem Doblo.

Masz pytania dzwoń śmiało - numer telefonu podany jest poniżej ogłoszenia.

Spółka Oleje Katowice działa w branży olejów smarowych i specjalizuje się w obsłudze przemysły, firm produkcyjnych, utrzymania ruchu. Mamy biura w Katowicach, Krakowie oraz w Warszawie, które wymaga Twojego wsparcia. W 2023 roku planowane jest otwarcie biura we Wrocławiu.

telefon: 604 261 875

Zapraszam do odwiedzenia stron:

www.olejekatowice.pl

www.olejewarszawa.pl

O Firmie
Wymagania (oczekiwane)
Wymagania (mile widziane)
Korzyści dla kandydata

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalnie)

List motywacyjny (opcjonalnie)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)