PI MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Supervisor / F&B Manager gastronomii w hotelu

Wynagrodzenie
4 500,00 - 6 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Świętego Marka 37, Kraków, Małopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca stacjonarna
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
Wymagania (oczekiwane)

Od kandydatów oczekujemy:

• wyższego wykształcenia

• doświadczenia na podobnym stanowisku w obiekcie gastronomicznym o rozbudowanej strukturze – wymóg niezbędny

• umiejętności kompleksowego zarządzania zespołem oraz obiektem (znajomość zagadnień przychodowo – kosztowo – rozliczeniowych)

• znajomość programu MICROS

• znajomości standardów sieciowych

• biegłej znajomości języka angielskiego

• bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office / oprogramowanie do obsługi gastronomii)

• umiejętności wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnie

• pozytywnego nastawienia do klienta, kreatywności i nieszablonowego myślenia

• dyspozycyjności do pracy zmianowej

Wymagania (mile widziane)
Korzyści dla kandydata
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • • komfortowe warunki pracy i nowoczesne narzędzia pracy
  • • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, posiłek pracowniczy)
  • Oferujemy:
  • posiłek pracowniczy
  • spotkania integracyjne
  • • odpowiedzialne stanowisko w prestiżowym obiekcie, z perspektywą rozwoju zawodowego
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • kawa / herbata
  • prywatna opieka medyczna
O Firmie

AC Hotel by Marriott Krakow to największy hotel w portfolio Marriotta w tej części Europy, co wyróżnia go spośród innych obiektów na turystycznej mapie Krakowa. Wszystkie elementy są tu idealnie ze sobą połączone, tworząc minimalistyczny i elegancki styl oraz nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Klasyka prezentowana przez AC Hotels by Marriott łączy się z nowoczesnymi, indywidualnymi rozwiązaniami. Urzekająca stylistyka i naturalne elementy wystroju sprawiają, że jest to świetne miejsce zarówno na weekendowy pobyt, jak i na zorganizowanie konferencji, wesela czy innych imprez okolicznościowych. Całość została dobrana w sposób pozwalający zyskać na funkcjonalności, nie tracąc przy tym na estetyce obiektu.

Hotel zlokalizowany jest przy „zielonych płucach Krakowa”, a więc w bezpośredniej odległości błoń Krakowskich i kilka minut spacerem od Parku Jordana. Na Gości czeka tu m.in. SPA z gabinetami masażu, siłownia, basen, jacuzzi oraz sauna. Dzieci znajdą tu nowoczesny Kids Club wyposażony w zabawki sensoryczne.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu w przycisk, zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj