Teleperformance Polska

Trener Sprzedaży

Wynagrodzenie
7 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • ścisła współpraca z Działem Jakości oraz Działem Operacyjnym, aby zespołowo dbać o realizację celów kontraktowych,
  • prowadzenie szkoleń sprzedażowych w celu poprawy wyników projektowych,
  • proponowanie adekwatnych działań mających na celu rozwój pracowników oraz bieżące dbanie o jakość pracy konsultantów (przykład: feedback, shadowing, szkolenie)
  • prowadzenie szkoleń wstępnych- dla nowozatrudnionych pracowników- zgodnie ze standardami klienta,
  • przygotowywanie i prezentowanie raportów mających na celu przedstawienie efektywności działań działu szkoleń, zarówno wewnątrz organizacji, a także w obecności klienta
Wymagania (oczekiwane)
  • masz minimum 2 letnie doświadczenie w pracy Trenera Sprzedaży w Contact Center,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka europejskiego.
  • szybko budujesz pozytywne relacje, angażujesz grupę i skutecznie przekazujesz wiedzę,
  • znasz język angielski na poziomie min. B2 z uwagi na potrzebę tworzenia raportów w języku angielskim oraz do komunikacji z klientem oraz zespołem globalnym
  • lubisz swoją pracę! A co za tym idzie: skutecznie motywujesz uczestników szkolenia do pracy, potrafisz koncentrować się na celu i konsekwentnie dążysz do jego realizacji,
Wymagania (mile widziane)
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna w Medicover,
  • prywatna opieka medyczna
  • fantastyczną atmosferę opartą na szacunku i co bardzo ważne: otwartą komunikację między pracownikami a firmą.
  • pracę w firmie, która może pochwalić się certyfikatem Great Place To Work uzyskiwanym na podstawie pozytywnych opinii pracowników,
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenie oraz mentoring, które w pełni przygotują Cię do codziennej pracy,
  • program Poleć Znajomego- do zgarnięcia bonusy nawet do 5000 zł,
  • mnóstwo konkursów, w których można wygrać rewelacyjne nagrody,
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w doborowym towarzystwie, w międzynarodowym środowisku, w miejscu, w którym osłuchasz się z różnymi językami,
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie nauki języków
  • stałe godziny pracy 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku,
  • umowa o pracę z wynagrodzeniem 7000 zł brutto/ miesięcznie,
  • dofinansowanie do karty Medicover Sport,
  • praca hybrydowa- zapewniamy sprzęt niezbędny do pracy z domu,
O Firmie

Teleperformance is the global leader in advanced experience management for customers and citizens around the world.

Focused on delivering exceptional business services, we provide an integrated, OneOffice approach through: customer experience management, back-office services, and business process optimization. This end-to-end solution portfolio helps companies achieve business efficiencies and improve customer loyalty by balancing high-tech solutions with a high-touch, human-centric approach.

Teleperformance Poland has been present on the Polish market for over 25 years. We operate from 4 sites located in Warsaw, Katowice and Cracow.

We are a group of 1,700 passionate people, citizens of over 55 different countries, serving in 20 different languages.

Join us today!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu w przycisk, zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj