background
logo

Zoeller Tech Sp. z o.o.

www.zoeller.pl
  • Branża: Produkcja, Konstrukcja i budowa maszyn,
  • Siedziba: Rekowo Górne
  • Wielkość: 500+ pracowników
O nas

Jesteśmy częścią Grupy ZOELLER, zatrudniającej w Europie ponad 2500 tys. pracowników. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 30 lat i zajmujemy pozycję wiodącego producenta zabudów pojazdów komunalnych. W naszej fabryce w Rekowie Górnym zajmujemy się opracowywaniem, produkcją, sprzedażą oraz serwisem pojazdów komunalnych, które przeznaczone są nie tylko na polski rynek, ale również na rynki zagraniczne, na całym świecie. Posiadamy również oddziały serwisowe w Chorzowie, Warszawie i Rekowie Górnym oraz serwisantów mobilnyhc w całej Polsce.

Zatrudniamy 850 pracowników, m.in. w obszarze produkcyjnym, w dziale serwisu, inżynierii, technologii, planowania produkcji, w biurze konstrukcyjnym oraz w administracji. 


Stale udoskonalamy oraz rozwijamy nasze portfolio produktów a to wszystko w trosce o zagwarantowanie naszym klientom najwyższej jakości produktów i serwisu. Nasza wiedza, doświadczenie oraz branżowe know-how potwierdzają, że jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, zapewniając produkty bezpieczne i zgodne ze standardami UE. Wszystko to w trosce o naszych pracowników, klientów i nasze środowisko.