eLeader Sp. z o.o.

Account Manager

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Nałęczowska 16, Lublin, Lubelskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • współpraca z zespołami zaangażowanymi w obsługę danego klienta
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • zapewnianie klientom profesjonalnego doradztwa i wsparcia w zakresie oferowanych produktów, usług, rozwiązań technologicznych
  • negocjowanie umów i warunków handlowych
  • nawiązywanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami i partnerami biznesowymi
  • systematyczne monitorowanie oczekiwań i poziomu zadowolenia klientów (z usług, oferowanych rozwiązań, współpracy itp.)
  • wspieranie budowania wizji i planów rozwojowych dla produktów eLeader
  • uczestniczenie w spotkaniach i prezentacjach handlowych (przygotowanie, prowadzenie)
Wymagania (mile widziane)
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • znajomość branży IT
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w sektorze B2B
  • wysoka kultura osobista i poprawność wypowiedzi
  • znajomość branży FMCG
  • język angielski w mowie i piśmie (B2 wg Rady Europy)
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji
Korzyści dla kandydata
  • możliwość pracy zdalnej
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • prywatna opieka medyczna
  • finansowanie nauki języków
  • inicjatywy dobroczynne
  • niezliczoną ilość dodatkowych aktywności, spotkań i imprez integracyjnych, w których możesz uczestniczyć od pierwszego dnia!
  • strefa relaksu
  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w stabilnej organizacji, która tworzy własne produkty cyfrowe dla największych globalnych koncernów
  • program rekomendacji pracowników
  • paczki świąteczne
  • współfinansowanie programu MultiSport oraz możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich
  • możliwość rozegrania partyjki w tenisa stołowego, squasha czy piłkarzyki
  • możliwość pracy hybrydowej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • atmosferę otwartości, współpracy i niepowtarzalny zespół ludzi, dla których chce się przychodzić do biura
  • brak dress code’u
  • pikniki rodzinne
  • nowoczesne biuro w centrum biznesowym Lublina (ul. Nałęczowska 16)
  • spotkania integracyjne
Hej, tu eLeader! Słowo lider w nazwie pojawia się nie przez przypadek: od ponad 23 lat usprawniamy pracę ludzi w terenie, dostarczając systemy i aplikacje mobilne. Nie chwaląc się, byliśmy i jesteśmy globalnymi liderami zmian i cyfryzacji w tej dziedzinie. Nasze rozwiązania pomagają w codziennej pracy pracownikom z ponad 80 krajów na świecie. Więcej informacji znajduje się tutaj: https://www.eleader.biz

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj