Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 Spółka Akcyjna

Administrator Projektu

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • dbanie o właściwe stosowanie przyjętych Metodyk zarządzania Projektami oraz udział w rozwijaniu,
  • wsparcie kierowników projektów w wykonywaniu zadań zarządczych i dokumentacyjnych,
  • sporządzanie raportów z przebiegu prac projektowych,
  • współudział w organizacji produkcji.
Wymagania (oczekiwane)
  • niekaralność.
  • doświadczenie: 2 lata pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office,
  • dyscyplina,
  • specjalność: zarządzanie, inżynieria produkcji, administracja, pokrewne,
  • wykształcenie: wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
Wymagania (mile widziane)
ukończone studia i/lub szkolenie z zakresu zarządzania projektami będą dodatkowym atutem.
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program emerytalny
  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Jesteśmy jednym z największych zakładów lotniczych w Polsce, zaliczanym do elitarnej grupy firm o znaczeniu strategicznym dla gospodarki i obronności Polski. Ponadto należymy do koncernu Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Posiadamy ponad 75-letnie doświadczenie w prowadzeniu remontów i modernizacji samolotów bojowych, w tym myśliwskich oraz transportowych o znacznym stopniu skomplikowania, takich jak Su-22, MiG-29, F-16 oraz C-130.Obecnie rozwijamy działalność w zakresie lotnictwa cywilnego i Systemów Bezzałogowych Statków Powietrznych.

Wiedza, umiejętności i zaangażowanie naszych pracowników odgrywają istotną rolę w sukcesach WZL Nr 2 S.A. w kraju jak i za granicą. Dlatego stawiamy na osoby ambitne, szukające wyzwań, które wniosą do firmy nowe pomysły. Umożliwiamy rozwój zawodowy oraz zdobycie unikalnych doświadczeń poprzez dobre warunki pracy i życzliwą atmosferę. Praca w WZL Nr 2 S.A. oznacza możliwość samorealizacji, umożliwia rozwój i zdobycie wiedzy. To co jest dla nas najważniejsze, to wiedza i entuzjazm naszych pracowników. Angażujemy ludzi do pracy w zespołach projektowych. Od samego początku uczymy odpowiedzialności w podejmowaniu skutecznych decyzji. Dla osób wiążących swoją przyszłość z naszą firmą przygotowaliśmy ścieżki rozwoju zawodowego. Pracownicy uczestniczą w odpowiednio dobranych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych doskonalących ich umiejętności zawodowe i rozwój osobisty.