Polska Grupa Lotnicza

AEM Developer

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

ul. Komitetu Obrony Robotników 43, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Optymalizacja istniejącego kodu,
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności oraz rozwój istniejącego oprogramowania,
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami,
  • Ścisła współpraca wewnątrz zespołu Scrum-owego,
Wymagania (oczekiwane)
  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • GIT,
  • Preprocesor SASS,
  • Chęci nauki nowych technologii,
  • Dobra znajomość HTML5 oraz CSS3,
  • Webserwisy REST, Swagger,
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Adobe Experience Manager oraz integracja z innymi systemami,
  • Azure, AWS,
  • CI/CD (GitLab, GitLab CI/CD, Maven),
  • Dobra znajomość frameworka Angular oraz Angular Styleguide poparta praktycznym doświadczeniem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej oraz współpracę w ramach zespołu developerów (poziom min. B1),
  • SonarQube,
  • Dobra znajomość Java,
  • Doświadczenie w RxJS, Typescript/ECMAScript,
  • Znajomość Jira, Confluence,
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość wpływu na sposób implementacji realizowanych funkcjonalności,
  • Atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie nauki języków
  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,
  • prywatna opieka medyczna
  • Realizację zadań w metodyce Scrum
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami IT,
  • Unikalną na polskim rynku możliwość pracy w branży lotniczej,
  • Pakiet benefitów,w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u w atrakcyjnych cenach dla Ciebie i bliskich
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Wsparcie merytoryczne od osób z większym doświadczeniem,

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj