ESA logistika Polska sp. z o. o.

Air&Ocean Freight Specialist

Miejsce zatrudnienia
Gdynia, Pomorskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji operacyjnej
  • Bieżąca aktualizacja statusu przesyłek dla klientów
  • Współpraca z podwykonawcami w Polsce oraz Europie
  • Dbanie o dobrą i długofalową współpracę z klientami
  • Obsługa operacyjna przesyłek morskich (FCL/LCL),
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług
  • Kontrola kosztów transportu, fakturowanie, a także negocjacje stawek z podwykonawcami
  • Współpraca z zagranicznymi agentami, armatorami, agencjami celnymi
Wymagania (mile widziane)
  • Dobra organizacja pracy,
  • Wyższe wykształcenie, preferowane logistyka, transport
  • Samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego (min. na poziomie B2),
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Radość pracy w zaangażowanym, przyjaznym zespole, współtworzenia firmy (otwarta komunikacja, programy racjonalizatorskie)
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • brak dress code’u
  • Pracę w firmie, której dynamika rozwoju niesie ze sobą ciągle nowe możliwości
  • karty przedpłacone
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Bezpieczne i stabilne warunki pełnoetatowej pracy w ramach umowy o pracę (wstępnie na okres próbny)
  • program rekomendacji pracowników
  • parking dla pracowników
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz benefity (opieka medyczna, prawna, grupowe ubezpieczenie WARTA oraz dofinansowanie do urlopu i karty sportowej Medicover, bony pieniężne z okazji świąt BN w ramach ZFŚS)
  • kawa / herbata
  • ubezpieczenie na życie

ESA logistika to jeden z czołowych międzynarodowych operatorów logistycznych, prężnie działający w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i nawiązujący coraz szersze relacje z partnerami z całego świata. Dostarcza kompleksowe, szyte na miarę firmy czy branży rozwiązania z zakresu: transportu, magazynowania, logistyki dystrybucji, logistyki projektowej, outsourcingu czy usług wartości dodanej (VAS). Posiada doświadczenie w obsłudze procesów logistycznych zarówno od strony administracyjnej, jak i realizacyjnej. Oferuje także usługi doradcze.

Jako części grupy LOGISTEED, ESA logistika łączy w sobie najwyższą japońską kulturę pracy oraz środkowoeuropejską zdolność znajdowania niestandardowych rozwiązań. Właśnie dzięki temu możliwa jest realizacja najbardziej wymagających projektów w ramach globalnego łańcucha dostaw. Jako członek TAPA, ESA logistika szczególnie dba o bezpieczeństwo oferowanych usług, wdrażając kolejne procedury i systemy zabezpieczeń.

Naszą ambicją jest długoterminowa i efektywna współpraca z Klientami, którą odzwierciedla nasz slogan „Our team for your efficiency“.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj