VECTRA S.A.

Analityk Systemowo – Biznesowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
10 000,00 - 12 000,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
ul. Aleja Zwycięstwa 253, Gdynia, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wspieranie zespołu deweloperskiego w rozumieniu celów, identyfikacji z produktem
  • Prowadzenie konsultacji z ekspertami dziedzinowymi - zarówno w IT jak i w Biznesie
  • Analizowanie wymagań biznesowych oraz przekładanie ich na specyfikację funkcjonalną i techniczną wykorzystywanych systemów
  • Definiowanie, doprecyzowywanie wymagań dla programistów
  • Współtworzenie dokumentacji systemów oraz zmian funkcjonalnych,
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomości zagadnień technicznych związanych z bazami danych, usługami (REST, SOAP), API
  • Doświadczenie w projektach informatycznych
  • Posiadanie zdolności analitycznych: umiejętności wyciągania wniosków oraz proponowania adekwatnych rozwiązań
Wymagania (mile widziane)
  • Wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych
  • Doświadczenie w UML/BPMN, znajomość narzędzi do modelowania (np. Enterprise Architect)
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • Możliwość zdobywania doświadczenia przy pracy z rozwiązaniami infrastrukturalnymi i aplikacyjnymi klasy enterprise
  • Pozytywną atmosferę pracy w gronie doświadczonych entuzjastów IT
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • Szybki wzrost kwalifikacji przy pracy z najnowszym technologiami IT w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Możliwość realizacji własnych projektów, pomysłów