NEONTRI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Analityk systemowo-biznesowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
120,00 - 150,00 PLN Netto
Godzinowo B2B
Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
Praca nad projektem dla naszego klienta z branży bankowej
Wymagania (oczekiwane)
Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Najczęściej jednoetapową rozmowę techniczną, Twoja przygoda rekrutacyjna rozpocznie się krótką rozmową telefoniczną z naszym działem HR (Dorotą, Asią, Adą lub Olą)
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Nie robimy nadgodzin! Balans jest najważniejszy
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej. Biuro mieści się we Wrocławiu
  • Budżet szkoleniowy
  • W pełni finansowaną przez nas opiekę medyczną (do wyboru spośród 3 pakietów)
  • Współpracę w oparciu o umowę B2B
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
O firmie

Cześć,

Z tej strony Neontri - jesteśmy firmą liczącą ponad 120 osób, która specjalizuje się w 2 obszarach:

-tworzymy systemy, które zlecają nam nasi Klienci (najczęściej tworzymy coś od zera, albo dodajemy w pełni nowe funkcjonalności) głównie z obszaru: finansowego, bankowego, fin-tech, e-commerce - choć nie tylko :)

-wspieramy naszych Klientów w rekrutacji Specjalistów, a naszym Kandydatom staramy się dobrać jak najlepiej dopasowane oferty (tzw. bodyleasing)

Co może nas wyróżniać spośród innych firm i dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

1. Jesteśmy ludźmi, którzy cenią sobie szczerość, otwartość i BARDZO DOBRĄ atmosferę pracy.

2. Słuchamy Twoich potrzeb. Jest to bardzo ważne, abyś czuł/czuła się u nas dobrze. Jeśli nadchodzi czas chęci zmiany projektu - nie ma problemu.

3. Chcesz pracować w 100% zdalnie, zależy Ci jednak na możliwości spotkania się w siedzibie firmy od czasu do czasu - nie ma problemu. Większość naszego zespołu pracuje w pełni zdalnie, cyklicznie widzimy się na spotkaniach integracyjnych lub przyjeżdżamy do biura w ramach zmiany otoczenia pracy.