KRKA-POLSKA Sp. z o.o.

Asystent / Asystentka ds. Administracji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Równoległa 5, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • wsparcie organizacyjne i administracyjne
  • kompletowanie wymaganej dokumentacji, odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów
  • inne prace zlecone w zakresie prac administracyjnych
  • obsługa wewnętrznych spotkań
  • ·organizacja dystrybucji materiałów promocyjnych
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • bieżąca współpraca z wszystkimi działami firmy
Wymagania (oczekiwane)
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • inicjatywa w działaniu i elastyczność
  • rzetelność, zaangażowanie i samodzielność
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office - przede wszystkim MS Excel jako warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
Korzyści dla kandydata
  • program rekomendacji pracowników
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • inicjatywy dobroczynne
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dodatek lunchowy
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
  • preferencyjne pożyczki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie na życie
  • wyprawka szkolna