Dekra Certification Sp. z o.o.

Asystent/-ka administracji biura / Koordynator dokumentacji projektowej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Puszkarska 9, Kraków, Małopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • protokołowanie i sporządzanie notatek ze spotkań
  • tworzenie pism, tłumaczenie i redagowanie pism firmowych
  • współdziałanie z innymi pracownikami w kierunku realizacji celów firmy
  • zarządzanie sprawnym obiegiem dokumentów
  • archiwizacja dokumentacji projektowej i powykonawcze
  • koordynacja prac administracyjno-biurowych
  • monitorowanie terminów dokumentacji projektowej
  • udział w spotkaniach projektowych oraz radach budowy
Wymagania (oczekiwane)
  • znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
  • obsługa komputera pozwalająca na swobodną pracę w środowisku Windows oraz Internecie
  • systematyczność, dokładność, skuteczność, samodzielność, umiejętność szybkiego uczenia się
  • wykształcenie wyższe techniczne (np. budownictwo, inż. sanitarna itp) / student
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (w mowie i piśmie)
Korzyści dla kandydata
  • przyjazna kultura organizacyjna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ciekawa praca w dynamicznym zespole
  • prywatna opieka medyczna
  • dostęp do platformy szkoleniowej
  • elastyczny czas pracy
  • stabilne zatrudnienie

DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działamy od ponad 20 lat.

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Badamy wyroby i nadzorujemy inwestycje. Certyfikujemy systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu.

Pracujemy w biurach głównych we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie.