Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.

Asystent Projektanta Pracowni Architektonicznej

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Budowanie trwałych relacji z klientami i dbanie o reputację firmy.
  • Zapewnienie spełnienia wymagań klienta i wewnętrznych standardów jakościowych firmy.
  • Raportowanie postępów prac.
  • Wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych w branży architektonicznej pod nadzorem projektanta lub projektanta wiodącego.
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie projektu.
  • Samodzielne tworzenie dokumentacji projektowej i wykonawczej.
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność komunikacji z różnymi branżami.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina.
  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku architektury.
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta lub podobnym, ze szczególną znajomością programów AutoCAD i Revit.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w projektowaniu obiektów budownictwa przemysłowego i infrastrukturalnego.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dołączenie do zespołu, aby zrealizować swoje ambicje i rozwijać się w eksperckim środowisku branży architektonicznej!
  • prywatna opieka medyczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • karta Multisport
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe i inne.
  • owoce
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • dofinansowanie nauki języków
  • Zatrudnienie w firmie oferującej kompleksowe podejście do budowy i modernizacji instalacji przemysłowych, która jest częścią największej Grupy Technologicznej ASE na polskim rynku.
  • Pełne wsparcie na każdym etapie działania.
  • praktyka TAI-CHI
  • parking dla pracowników
  • brak dress code’u
  • świętowanie Bożego Narodzenia
BIPRORAF Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1973 roku, specjalizując się w projektowaniu i nadzorze inwestorskim instalacji w branżach paliwowej, rafineryjnej, chemicznej oraz energetyki, a także w instalacjach LPG i LNG. Jesteśmy liderem w kompleksowych usługach modernizacji instalacji przemysłowych. Firma jest częścią Grupy Technologicznej ASE i liderem w branży rozwijania nowoczesnych technologii wspomagających transformację energetyczną i zrównoważony rozwój przedsiębiorstw.