Trenkwalder Polska

Asystentka wykonawcza / Asystent wykonawczy

Miejsce zatrudnienia
Kraków, Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • udział w spotkaniach biznesowych, handlowych i realizacja zadań z nich wynikających,
  • organizowanie spotkań biznesowych, szkoleń, podróży służbowych,
  • prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań, odbieranie połączeń telefonicznych.
  • nadzór nad koordynacją bieżących spraw organizacyjnych,
  • zapewnienie sprawnego i prawidłowego przepływu informacji oraz obiegu korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • zapewnienie efektywnego i terminowego wypełniania zadań powiązanych z pełnioną przez przełożonego funkcją,
  • przygotowywanie budżetów,
  • aktywne wsparcie przełożonego w codziennych obowiązkach,
  • sporządzanie pism, notatek i dokumentów zgodnie z bieżącymi potrzebami,
  • przygotowywanie ofert handlowych, formularzy przetargowych asortymentowo-cenowych,
Wymagania (mile widziane)
  • proaktywność i skuteczność w działaniu,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, komunikacji i budowania długotrwałych relacji,
  • obowiązkowość, szybkie przystosowanie się do zmian organizacyjnych,
  • wysoki poziom taktu, dyskrecji i radzenia sobie z informacjami poufnymi,
  • wielozadaniowość, bardzo dobra organizacja,
  • doskonała znajomość pakietu MS Office,
  • gotowość do podróży służbowych.
  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zdolność do pracy pod presją czasu, przy napiętych terminach,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie wyższe,
  • zaangażowanie, chęć ciągłego uczenia się,
  • współpracę z wykwalifikowaną kadrą managerską od której można się wiele nauczyć,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na umowę o pracę,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia + bogaty pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bony Sodexo, świadczenia urlopowe,
  • dofinansowanie nauki języków
  • bony towarowe
  • bony żywieniowe
  • szkolenia, ciągły rozwój zawodowy.
  • możliwość pracy zdalnej
  • paczki świąteczne
  • prywatna opieka medyczna

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj