"IS-POLSKA" SP. Z O. O.

Automatyk

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Wrocławska 26A, Jawor (powiat jaworski), Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymywanie urządzeń, instalacji elektrycznych i automatyki w pełnej sprawności technicznej
  • Przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych
  • Prowadzenie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania
  • Wdrażanie nowych zautomatyzowanych stanowisk produkcyjnych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem wydajności, bezpieczeństwa i ergonomii
  • Kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych
  • Wspieranie innych działów firmy w sprawach związanych z automatyką przemysłową
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie techniczne z zakresu automatyki lub robotyki, elektrotechniki, mechatroniki lub informatyki
  • Umiejętność programowania PLC (głównie sterowniki SIMENS)
  • Doświadczenie w programowaniu robotów (pracujemy z robotami ABB)
  • Uprawnienia elektryczne SEP – E1
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość zasad działania układów bezpieczeństwa
  • Umiejętność projektowania układów sterowania
Korzyści dla kandydata
  • Stabilne zatrudnienie
  • Doświadczony zespół współpracowników
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego
  • Dodatki i bony świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość poznania Step 7, TIA Portal, CoDeSys

Jesteśmy jednym z zakładów międzynarodowej grupy IMR-Industrialesud zajmującej się produkcją i dystrybucją wyposażenia wnętrz samochodowych dla najbardziej prestiżowych producentów samochodów na świecie. W naszej fabryce w Jaworze produkujemy podsufitki samochodowe i dostarczamy je bezpośrednio dla takich firm jak Audi, BMW, Volvo, Porsche, Skoda, VW.