Schmitz Solutions GmbH

Blacharz samochodowy od 2.650 € netto + 1.000 € PREMIA

Wynagrodzenie
15,92 EUR Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Guckheim (Westerwaldkreis), Niemcy
Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Mechanik / blacharz / lakiernik
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 5
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

Firma Schmitz Solutions GmbH zatrudni od zaraz pracowników na stanowisko BLACHARZA SAMOCHODOWEGO m/f/d do różnych miejscowości w Niemczech np. Hannover, Guckheim, Rosbach (przy Frankfurcie nad Menem), Ostheim vor der Rhön (Bayern).
Otrzymasz 1.000 € PREMII po 6 miesiącach pracy, jeżeli w ciągu trwania umowy Twoja frekwencja wyniesie 100 % w pracy.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
demontaż i montaż wyposażenia samochodu
naprawa uszkodzeń karoserii
wymiana elementów karoserii
WYMAGANIA:
doświadczenie - minimum 3 lata pracy w zawodzie
znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
wynagrodzenie 15,92 € brutto / h + 40 € netto diety dziennej (tj. przy 168 h pracy 2.850 € netto na III klasie podatkowej i 2.650 € netto na I klasie podatkowej)
możliwość skorzystania z zakwaterowania w pokoju 1 osobowym
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy,
możliwość pobierania zaliczek
wsparcie polskojęzyczne
pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec (dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu)
dodatkowa premia 200€ za zrekrutowanie kandydata do pracy w Schmitz Solutions GmbH
Nie czekaj zgłoś się już dziś!
Tel. +49 157 9232 1581
E- Mail: [email protected]

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?