Faro Sp. z o.o.

Brygadzista zmianowy

Wynagrodzenie
5 000,00 - 6 500,00 PLN Netto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Karpin (powiat wołomiński), Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa na 3 msc. druga na 12 msc, następna na czas nieokreślony)
  • podwyżka po przepracowaniu 6 miesięcy
  • dofinansowanie do karty multi sport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • indywidualne podejście do każdego pracownika
  • pracę w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy w dziale montażu 25-30 osób/zmiana
  • Zapewnienie realizacji zamówień klientów zgodnie z planem, specyfikacją oraz z wymogami jakościowymi
  • Efektywne zarządzanie zasobami: podległym personelem, urządzeniami i materiałami
  • Sporządzanie raportów produkcyjnych dla przełożonych w formie papierowej i elektronicznej
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu uzyskania jak najlepszej wydajności i efektywności
  • Inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów produkcji
  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji oraz współpraca z innymi działami
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP
  • Motywowanie i rozwój podległego zespołu
  • Szkolenie nowych pracowników
  • Rozliczanie kart miesięcznych podległego zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie – preferowane techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność zarządzania czasem własnym oraz podległego zespołu, wyznaczania priorytetów
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, dokładność, sumienność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Podstawowa wiedza techniczna
  • Znajomość systemu Comarch XL będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Faro Sp. z o.o. jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego. Zajmujemy się produkcją, a także dekoracją opakowań przeznaczonych do kosmetyków.

W związku z rozwojem firmy, zapraszamy Państwa do udziału w procesie rekrutacji Kandydatek/ Kandydatów na stanowisko: Kierownik Działu Montażu Opakowań

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?