RELOBUS Transport Polska Sp. z .o.o.

Chcesz zostać zawodowym kierowcą? Finansujemy uprawnienia na autobus!

Wynagrodzenie
5 600,00 - 8 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Płochocińska, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wakaty: 5
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

ReloBus daje Ci wyjątkową szansę na podniesienie kategorii prawa jazdy i rozpoczęcie satysfakcjonującej kariery w transporcie publicznym. Jeśli marzysz o byciu kierowcą autobusu miejskiego w Warszawie, teraz to możliwe dzięki naszej ofercie!

Jako Kierowca Autobusu ReloBus możesz cieszyć się bardziej przewidywalnym grafikiem, co pozwoli Ci lepiej zarządzać czasem i być bardziej dostępnym dla rodziny. Codzienny powrót do domu to gwarancja większej równowagi między życiem zawodowym a osobistym :)

Jeśli marzysz o połączeniu pasji z pracą, nie zwlekaj!

Zapisz się na kursu już teraz! Miejsca są ograniczone, dlatego skontaktuj się z nami jak najszybciej. My finansujemy Twoje uprawnienia, a Ty zyskujesz nową i satysfakcjonującą ścieżkę zawodową!

Zadzwoń - 605457457 lub wyślij swoją aplikację! Dołącz do zespołu ReloBus i pomanewruj swoją karierą z nami!

Wymagania (oczekiwane)

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Ukończonych 21 lat
  • Czynnego prawa jazdy kat. B lub C
  • Zaświadczenia o niekaralności
Korzyści dla kandydata

Korzyści Pracy Kierowcy Autobusu z ReloBusem:

  • Stabilne Zatrudnienie: Gwarantujemy pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę, co oznacza pewność i stabilność.
  • Finansowane Kursy i Kwalifikacje: Opłacamy Twój kurs kat. D wraz z kwalifikacją (kod 95), co oznacza inwestycję w Twój rozwój zawodowy.
  • Regularne Wynagrodzenie: Pełne wynagrodzenie każdego miesiąca to pewność finansowa dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od 5600 do 8000 zł brutto.
  • Elastyczny Grafik: Twój grafik pracy zostanie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.
  • Wsparcie Zespołu Doświadczonych Kierowców: Oferujemy pełne przeszkolenie i opiekę w pierwszych dniach pracy, abyś poczuł się pewnie na nowym stanowisku.
  • Możliwość Awansu: Jesteśmy gotowi wesprzeć Twój rozwój zawodowy i oferujemy możliwości awansu w ramach naszej firmy.
  • Nowoczesne Autobusy: Pracuj z nowoczesnymi i sprawdzonymi taborami autobusowymi, co sprawi, że Twoja praca będzie efektywna i komfortowa.Bezpłatne Dojazdy: Zapewniamy bezpłatne dojazdy do zajezdni na terenie Warszawy, co ułatwia codzienny dojazd do pracy.

W RELOBUS stawiamy na zespół - pracują u nas ludzie z pasją, pomysłami i ambicjami. Dbamy aby każdy pracownik był odpowiednio przeszkolony, miał możliwość rozwoju oraz awansu. Naszych kierowników i managerów wybieramy z grona członków zespołu. Niezwykle istotna jest dla nas przyjazna atmosfera w pracy. Wiemy, że work-life-balance jest ważny w życiu, dlatego grafik pracy jest elastyczny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wygląda praca w RELOBUS!

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?