Forcebet Sp. z o.o.

Cieśla - Zbrojarz

Wynagrodzenie
18,00 - 25,00 EUR Netto
Godzinowo B2B
Miejsce zatrudnienia
Antwerpia, Belgia
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Prace ciesielskie i zbrojarskie na budowie
  • Umiejętność pracy w zespole

Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie praktyczne w wykonywaniu szalunków i/lub przygotowywaniu i montażu zbrojeń - co najmniej 3 lata
  • Uczciwość i pracowitość
  • Aktywna działalność gospodarcza bądź możliwość założenia
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętność komunikatywnego porozumiewania się z języku angielskim, niemieckim lub niderlandzkim
  • Umiejętności murarskie
  • Umiejętność montażu prefabrykatów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Certyfikat VCA/SCC
  • Uprawnienia na zwyżki lub inne urządzenia budowlane
  • wynagrodzenie atrakcyjne i adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności
  • rozwój w międzynarodowym środowisku
  • potrzebne do pracy narzędzia – komputer, telefon, samochód
  • zakwaterowanie
  • wspierające środowisko współpracowników
  • możliwość współpracy z dobrymi fachowcami na zróżnicowanych projektach

Polska firma budowlana z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w budowach na terenie Belgii poszukuje do współpracy CIEŚLI SZALUNKOWYCH/ ZBROJARZY.

Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół - część z nich jest z nami od samego początku działalności, co wskazuje na właściwe podejście do współpracy i rzetelność pracodawcy. Zapewniamy ciągłość pracy na kolejnych budowach.

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?