USP Zdrowie

Commercial Insights Lead w Zespole Badań Marketingowych

Miejsce zatrudnienia
ul. Poleczki 35, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prezentowanie wyników badań oraz formułowanie w oparciu o nie strategicznych rekomendacji dla marek
  • Pełnienie roli lidera projektów badawczych (ilościowych i jakościowych)
  • Planowanie i nadzorowanie budżetu badawczego
  • Prowadzenie warsztatów i praca koncepcyjna
  • Prowadzenie nasłuchu mediów społecznościowych (social listening) i wyciąganie z niego egzekucyjnych wniosków
  • Przygotowywanie wniosków z danych rynkowych, mediowych, trackingowych
  • Monitorowanie trendów rynkowych i konsumenckich na rynku polskim i na rynkach zagranicznych oraz dzielenie się nimi z organizacją
Wymagania (oczekiwane)
  • Komunikatywność, dokładność, terminowość
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Umiejętność prowadzenia angażujących prezentacji i efektywnych warsztatów
  • Ukończone studia magisterskie z zakresu socjologii/ psychologii lub kierunków pokrewnych
  • Umiejętności analityczne, bardzo dobra znajomość Excela
  • Preferowane doświadczenie w badaniach z obszaru digital/ e-commerce
  • Biegłe posługiwanie się ilościowymi oraz jakościowymi metodami i technikami badań rynku
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami badawczymi po stronie agencji i/lub klienta
  • Preferowane osoby z doświadczeniem w pracy w sektorze farmaceutycznym i/lub FMCG
  • Wyczucie słowa i lekkie pióro, zdolności do pracy koncepcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie w prowadzeniu badań shopperowych i trackingowych
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, kartę kulturalną albo dofinansowanie do wypoczynku – do wyboru, pokój zdrowia z masażami fizjoterapeuty, a także codzienną dawkę owoców w biurze
  • Elastyczny czas pracy, m.in. uwzględniający pracę zdalną (3 dni pracy z biura, 2 dni pracy z domu)
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju poprzez pracę w zespole ekspertów oraz ambitne i ciekawe zadania

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj