PGP HUB Sp. z o.o.

Digital Account Manager

Miejsce zatrudnienia
ul. Domaniewska 42, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sprawna komunikacja i współpraca ze wszystkimi działami agencji: kreacja, design i media;
  • Tworzenie prezentacji, kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów;
  • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów.
  • Samodzielna realizacja projektów digitalowych;
  • Kontrola budżetów i nadzór bieżącej rentowności projektów;
Wymagania (mile widziane)
  • Odwaga w działaniu i wyrażaniu swojego zdania;
  • Pozytywne nastawienie;
  • Minimum 2 lata doświadczenia zdobytego w agencji reklamowej/domu mediowym na podobnym stanowisku;
  • Zorientowanie na nowinki ze świata digitalu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Zaangażowanie i doświadczenie w prowadzeniu kampanii multi-touchpoint’owych;
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji z Klientem;
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
  • dofinansowanie nauki języków
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Pracę hybrydową;
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dostęp do platformy benefitowej Nais, dofinansowanie do pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu („wakacje pod gruszą");
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Możliwość nauki języków obcych z pomocą platformy eTutor dla Ciebie i wskazanej przez Ciebie osoby;
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych.
Starcom jest globalną agencją mediową należąca do jednego z największych na świecie holdingów reklamowych Publicis Groupe. W oparciu o naszą wiedzę o konsumentach, ich relacjach z markami, mediami i technologiami, tworzymy platformy doświadczeń z markami, rozwijające biznes naszych Klientów. W Polsce Starcom zatrudnia ponad 300 ekspertów i gwarantuje Klientom wszystkie kluczowe usługi niezbędne do prowadzenia skutecznych biznesowo działań reklamowych: performance marketing, analityka i badania, technologia i zarządzanie danymi, content marketing oraz business transformation. Starcom od wielu jest liderem w raporcie Qualitative Evaluation, w którym międzynarodowa firma audytorska RECMA, ocenia agencje mediowe na polskim rynku. Starcom obsługuje kilkadziesiąt najbardziej wymagających polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj