HALFPRICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

District Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gdynia, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Budowanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach i efektywnej komunikacji wewnątrz firmy
  • Realizacja strategii marki HalfPrice w podległym regionie (podlaskie + kraje bałtyckie)
  • Zarządzanie dystryktem, dążąc do osiągnięcia wyznaczonych celów ilościowych i jakościowych i rozwoju sprzedaży, przy równoczesnej kontroli i optymalizacji kosztów
  • Wdrażanie procedur oraz projektów oraz podejmowanie inicjatyw w tym zakresie zgodnie ze standardami sieci HalfPrice
  • Zapewnienie i weryfikacja realizacji wysokiego poziomu obsługi klienta w sklepach podległego dystryktu zgodnie ze standardami sieci Half Price
  • Tworzenie planów sukcesji oraz aktywne uczestnictwo w szkoleniach i rozwoju swojego zespołu
  • Budowanie, rozwijanie i motywowanie zespołu sprzedaży i nadzór nad funkcjonowaniem operacyjnym sklepów
Wymagania (oczekiwane)
  • Płynna komunikacja w języku angielskim (B2/C1) (warunek konieczny)
  • Kreowanie pomysłów usprawniających codzienną pracę oraz dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym/regionalnym (zarządzanie rozproszonym zespołem)
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Zorientowanie na wyniki oraz zdecydowanie i efektywność w działaniu
  • Umiejętność współpracy i motywowania zespołu w ramach rozproszonej struktury
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Zaangażowanie, energia i pozytywne nastawienie do zmian
  • Udział w tworzeniu międzynarodowej marki o polskich korzeniach
  • prywatna opieka medyczna
  • Zniżki do sieci sklepów w grupie CCC (Halfprice, CCC, eobuwie, MODIVO)​
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Indywidualne szkolenie wdrożeniowe (możliwe poza miejscem zamieszkania)
  • innowacyjne miejsce pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i awansu wraz z dynamicznym rozwojem firmy​
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • karta sportowa
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej​

HalfPrice, czyli Great Brands & Great People! Jesteśmy siecią sklepów w kategorii off-price, należącą do Grupy CCC. Oferujemy szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród nich odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

W ciągu dwóch lat otworzyliśmy ponad 120 sklepów, zatrudniamy 3500 #GreatPeople i jesteśmy obecni już na kilkunastu rynkach (m.in. w Czechach, Rumunii i Austrii). Ale to jeszcze nie koniec! Rośniemy dalej, poszerzamy asortyment i polujemy na nowe talenty!