07.10.2024

Doradca Klienta

Grupa Media Expert

Umowa zlecenie:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Łuków (powiat łukowski), lubelskie
  • Niewymagane
  • Praca fizyczna
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja stacjonarna

Opis

Media Expert - lider w branży RTV, AGD i elektroniki użytkowej - poszukuje osób na stanowisko:

(umowa zlecenie)
okres zatrudnienia: listopad – grudzień 2024 r.

Zapewnimy Ci:

  • umowę zlecenie na okres dwóch miesięcy (listopad-grudzień 2024 r.)
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć
  • szkolenie wdrażające oraz możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w branży sprzedaży i obsługi klienta

Twoje zadania:

do Twoich głównych zadań będzie należało wsparcie zespołu sklepu w doradzaniu Klientom i sprzedaży towaru, ale także:

  • zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami i kradzieżą
  • przyjmowanie dostaw i przygotowywanie produktów do ekspozycji
  • metkowanie i etykietowanie produktów
  • pomoc w rozkładaniu towaru na półkach i utrzymanie porządku na sali sprzedaży
  • wspieranie zespołu w bieżących pracach operacyjnych

Jeśli chcesz wykorzystać swój potencjał w zespole Media Expert, aplikuj już dziś!
Czekamy na Ciebie!

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

  • chęci do nauki i poznawania nowych rzeczy
  • szybkość i sprawności w działaniu
  • odpowiedzialności i rzetelności
  • umiejętności pracy w zespole
  • status studenta lub ucznia będzie dodatkowym atutem

Opis firmy

Aplikujesz na:

Grupa Media Expert Doradca Klienta

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl.

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(malpka)me(kropka)pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adrespraca(malpka)me(kropka)plMasz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na https://kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1