ADREAMS

Doradca klienta- umowa zlecenie

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Częstochowa, Śląskie, Polska
Lublin, Lubelskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Nowa Oferta Pracy dla Doradcy Klienta (umowa zlecenie)

Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie?

A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo w Media Expert właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

Zapewnimy Ci:

·       umowę zlecenie

·       możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

·       wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/IT

Twoje zadania:

·       sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy

·       zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji

·       dbanie o najwyższą jakość obsługi

A może spodoba Ci się ta praca i zostaniesz z nami na dłużej?

Spróbuj!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj