Super oferta

ADREAMS

Doradca klienta - ZIELONA GÓRA- umowa zlecenie

logo firmy

Miejsce pracy

Zielona Góra, Lubuskie, Polska

Wynagrodzenie miesięczne

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Praca

Stacjonarna

Rekrutacja

Normalna

Język

Wymagany język polski

Польська мова обов'язкова

Rekrutacja

Bez wymaganego doświadczenia

Opis stanowiska

Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? Chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT?

Świetnie się składa, bo dla naszego klienta Media Expert szukamy Doradcy Klienta.

Wspólnie będziemy:

  • Doradzać Klientom przy wyborze sprzętów i produktów z branży RTV i AGD
  • Dbać o porządek na sali sprzedaży
  • Odpowiadać za ekspozycję produktów

Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!

O Firmie

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce - obecnie to ponad 510 sklepów i ponad 11000 pracowników. Każdego roku nasi klienci kupują miliony telewizorów, laptopów, tabletów, smartfonów i innych sprzętów RTV/AGD najnowszej generacji, a także rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Współpracujemy z globalnymi producentami oraz wiodącymi instytucjami finansowymi dostarczając nowoczesne produkty oraz tworząc nowe i przyjazne Konsumentom usługi. To czego potrzebują na co dzień do pracy i do rozrywki.

Dlatego już dziś szukamy Ciebie na stanowisko: Doradcy Klienta

Wymagania (oczekiwane)

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi
Wymagania (mile widziane)
Korzyści dla kandydata

Zapewnimy Ci:

  • umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • szkolenia, staże, warsztaty i seminaria podnoszące Twoją wiedzę w zakresie RTV/AGD/IT
  • bezpośredni kontakt z najnowszymi trendami w światowej elektronice
  • duże możliwości rozwoju kariery zawodowej i ścieżki awansu

A może spodoba Ci się ta praca i zostaniesz z nami na dłużej?

Spróbuj! Aplikuj poniżej!