16.07.2024

Dostawca Pizzy - Domino's Pizza Toruń

DP Polska S.A.

Umowa zlecenie:
28,10 - 30,00 PLN / godz. Brutto
Lokalizacja: Toruń, Kujawsko-pomorskie
  • Niewymagane
  • Praca fizyczna
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna

Opis

Zakres obowiązków:- Dostarczanie zamówień do klientów Domino's Pizza

Mile widziane

  • Oczekujemy:
  • - Ukończonych 18 lat i posiadania uprawnień do kierowania samochodem osobowym lub skuterem (osoby urodzone po 19.01.1995 muszą posiadać prawo jazdy kategorii B lub AM)
  • Status studenta
  • - Aktualnej książeczki Sanepid lub gotowości jej wyrobienia
  • - Dyspozycyjności

Benefity

  • - Terminowego wynagrodzenia
  • ubezpieczenie na życie
  • - Stawka od 28,1 zł brutto/h
  • - Możliwości skorzystania z programu poleceń pracowniczych
  • - Wyposażenia firmowego dla Dostawcy
  • - Elastycznych godzin pracy
  • elastyczny czas pracy
  • - Do 50% zniżki na nasze produkty
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • - Ubezpieczenia NNW od pierwszego dnia współprac
  • - Posiłku pracowniczego
  • - Udziału w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
  • - Jasno określonego rejonu dostaw
  • - Pracy dostępnej od zaraz