Carrefour Polska Sp z o. o.

Dyrektor Działu Usług Konsumenckich

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • przeprowadzanie analizy finansowej, budżetowania i prognozowania usług konsumenckich,
  • nadzór nad skutecznym wdrażaniem i zarządzaniem usługami konsumenckimi w sieci sklepów,
  • zarządzanie partnerstwami i negocjacje z zewnętrznymi dostawcami i usługodawcami,
  • wdrażanie i monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności dla wszystkich usług konsumenckich,
  • odpowiedzialność za rachunek zysków i strat usług konsumenckich,
  • kierowanie zespołem skoncentrowanym na osiąganiu celów strategicznych i dbanie o jego rozwój,
  • promowanie kultury innowacji, odpowiedzialności i doskonałości,
  • raportowanie wydajności usług, trendów rynkowych i wyników finansowych,
  • projektowanie i doskonalenie ścieżki klienta dla każdej usługi, przy wykorzystaniu opinii klientów do ciągłego doskonalenia ofert usługowych i rentowności,
  • zapewnienie zgodności z wszelkimi istotnymi przepisami, utrzymanie integralności prawnej we wszystkich ofertach usługowych,
  • tworzenie i wdrażanie kompleksowej strategii rozwoju i poprawy rentowności innowacyjnych usług dodanych dla klientów obejmujących m.in. usługi finansowe, doświadczenia kulinarne, programy zdrowego odżywiania, inicjatywy wellness, usługi concierge oraz rozwiązania technologiczne,
  • współpraca z wewnętrznymi działami firmy (Dział Marketingu, Dział Formatów i Konceptów Handlowych, Dział Rozwoju Sprzedaży, Dział Finansowy, Operacja).
Wymagania (mile widziane)
  • podejmujesz decyzje oparte na analizie i interpretacji obszernych zbiorów danych,
  • posiadasz zdolność do efektywnego tworzenia oraz utrzymywania różnorodnych modeli segmentacji klientów i predykcyjnych, z łatwością adaptujesz się do dynamicznego, szybko zmieniającego się środowiska.
  • masz doświadczenie na stanowisku kierowniczym i wiesz jak skutecznie zwiększać zaangażowanie zespołu,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim, w mowie i piśmie (poziom min.C1),
  • byłeś/aś odpowiedzialny/a za rachunek zysków i strat, w sektorze detalicznym lub usługowym,
  • jesteś absolwentem/ką takich kierunków jak: Ekonomia, Biznes, Finanse i Rachunkowość, Marketing i Zarządzanie lub pokrewnych,
  • jesteś dobrym negocjatorem/ką z umiejętnością planowania strategicznego, przywódczego i interpersonalnego,
  • znasz branżę retail, trendy i strategie konkurencji na polskim rynku,
  • potrafisz zarządzać i rozwijać usługi generujące przychody,
  • możliwość rozwoju i współpracy w międzynarodowym środowisku,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • samodzielność i decyzyjność odnośnie kreowania i wdrażania rozwiązań w powierzonym obszarze,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: auto służbowe, prywatną opiekę medyczną, zniżkę na zakupy w naszych sklepach, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.
  • wyprawka dla dziecka
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • prywatna opieka medyczna
  • pracę w zespole, w którym cenimy zmysł handlowy, zaangażowanie i inicjatywę,
  • ubezpieczenie na życie

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj