ENERGA – OPERATOR S.A.

Dyspozytor ds. Regionalnej Dyspozycji Mocy

Miejsce zatrudnienia
Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Monitorowanie pracy zabezpieczeń, automatyki i łączności
  • Prowadzenie ruchu urządzeń i sieci elektroenergetycznej koordynowanej we współpracy ze służbami dyspozytorskimi
  • Kierowanie oraz likwidacja awarii, zakłóceń na urządzeniach będących w operatywnym kierownictwie RDM (wydawanie poleceń dyspozytorskich na wykonywanie operacji ruchowych) oraz ewidencjonowanie ich w obsługiwanych systemach komputerowych
  • Współpraca ze służbami ratownictwa
  • Likwidowanie, we współpracy ze służbami dyspozytorskimi innych szczebli i służbami ruchowymi, awarii w systemie i odbudowa KSE
  • Pełnienie funkcji koordynującego w myśl obowiązującej Instrukcji Organizacji Bezpiecznej Pracy przy Urządzeniach i Instalacjach Elektroenergetycznych
Wymagania (mile widziane)
  • Świadectwa kwalifikacyjne „E” i „D” dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne o profilu elektroenergetycznym, elektrycznym lub podobnym
  • Biegła, praktyczna obsługa pakietu narzędziowego MS Office
  • Znajomość przepisów prawnych oraz instrukcji związanych z pełnioną funkcją
  • Nastawienie na ciągły rozwój i umiejętność czerpania z różnych perspektyw
  • Znajomość układów sieci i stacji elektroenergetycznych oraz automatyki zabezpieczeniowej
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość obsługi systemu SCADA, SID i innych aplikacji związanych z funkcją dyspozytora
Korzyści dla kandydata
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • wyprawka dla dziecka
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop
  • pakiet relokacyjny
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • program emerytalny
Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj