TVM Transport & Logistics sp. z o.o.

Dyspozytor w transporcie międzynarodowym (popołudniowe godziny pracy)

Miejsce zatrudnienia
ul. Browarowa 21, Tychy, Śląskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • koordynowanie pracy kierowców i wspieranie ich w zakresie wykonywanych tras,
  • planowanie i monitorowanie transportów w ruchu międzynarodowym przy optymalnym wykorzystaniu dostępnej floty,
  • zapewnianie terminowości realizowanych zleceń transportowych,
  • obsługa systemów logistycznych.
Wymagania (oczekiwane)
  • gotowość do pracy w stałych godzinach popołudniowych w ramach jednej z proponowanych zmian: 10:00-18:00, 12:00-20:00 lub 14:00-22:00,
  • charakter gracza zespołowego, dla którego najważniejsze są partnerskie relacje, otwarta komunikacja i zaufanie.
  • znajomość geografii Europy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
Wymagania (mile widziane)
  • doświadczenie w planowaniu transportów,
  • znajomość języków obcych: w szczególności angielskiego, niemieckiego, włoskiego lub węgierskiego.
  • znajomość przepisów w zakresie czasu pracy kierowców,
Korzyści dla kandydata
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • wsparcie profesjonalistów, którzy zawsze Ci pomogą,
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • parking dla pracowników
  • ponadprzeciętne wynagrodzenie,
  • dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi,
  • klimatyczne biuro zagospodarowane z zabytkowego Browaru Obywatelskiego.
  • dofinansowanie do aktywności sportowych (karta Multisport)
  • atmosferę bez korpo klimatu,
  • napoje
  • kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci odnaleźć się w nowych obowiązkach,
  • program rekomendacji pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne
  • specjalistyczne szkolenia
  • paczki świąteczne

TVM Transport & Logistics- jesteśmy liderem w transporcie drobnicowym, działającym w branży TSL już od ponad 10 lat. W ramach naszej działalności specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym towarów. Nasze wartości to uczciwość, dotrzymywanie słowa i lojalność.

Nasz sukces zawdzięczamy zaangażowaniu pracowników, dlatego priorytetem są dla nas ludzie.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na sukces firmy, pracować z ludźmi z pasją i rozwijać karierę w firmie stawiającej na pracownika, czekamy na Twoje CV.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj