LEK-AM Sp. z o.o.

E-Commerce Manager

Miejsce zatrudnienia
ul. Przyokopowa 31, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Obsługa klienta
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Określanie, pozyskiwanie i utrzymanie grupy docelowej do rozwoju sprzedaży e-commerce
  • Bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce
  • Planowanie kierunków wzrostu i optymalizacji działań sprzedaży e-commerce
  • Wypracowanie, wdrożenie oraz egzekucja długofalowej strategii e-commerce dla firmy LEK-AM
  • Współtworzenie strategii marketingowo-sprzedażowej poprzez współpracę z Kierownikami Produktów i Kierownikami Sprzedaży
  • Ocena aktywności i zwrotu z inwestycji.
Wymagania (oczekiwane)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie zaawansowanym.
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach w działach sprzedaży i kanale e-commerce
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność koordynowania wielu działań równolegle
  • Wysoka umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i planowania skutecznych działań
Wymagania (mile widziane)
doświadczenie w branży farmaceutycznej
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia
  • program rekomendacji pracowników
  • karty przedpłacone
  • pakiet relokacyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • spotkania integracyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się od 24 lat polskiej firmie farmaceutycznej, obecnej również na rynkach międzynarodowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna
O firmie

O nas

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku.

Obecnie firma zatrudnia 420 osób, a liczba ta sukcesywnie się zwiększa wraz z rozbudową poszczególnych działów firmy.

Produkcja preparatów firmy zlokalizowana jest w Zakroczymiu pod Warszawą.

Zaplecze produkcyjne stanowią nowoczesny zakład produkcji farmaceutycznej i laboratorium wyposażone w sprzęt najwyższej jakości.

Dzięki ciągłemu rozwojowi nasza firma może zaoferować swoim pracownikom interesującą pracę z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji i dodatkowych szkoleń, konkurencyjne wynagrodzenie, opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie i inne benefity pozapłacowe wynikające z zatrudnienia.

Więcej informacji o działalności naszej Firmy:

www.lekam.pl

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj