Carrefour Polska Sp z o. o.

Ekspert ds. Etyki i Polityki Zgodności (Compliance Officer)

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Prawo
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzisz nadzór nad systemem zgłaszania naruszeń i uczestniczysz w postępowaniach wyjaśniających,
  • aktualizujesz lub opracowujesz regulacje wewnętrzne i dokumenty dotyczące polityki antykorupcyjnej, zgłaszania naruszeń i polityki zgodności,
  • wdrażasz program zgodności (polityka antykorupcyjna, etyka, zgłaszanie naruszeń itp.),
  • analizujesz obowiązujące przepisy prawa oraz wytyczne Grupy w zakresie polityki antykorupcyjnej, zgłaszania naruszeń itp.,
  • definiujesz i monitorujesz, wraz z odpowiednimi departamentami, działania zapobiegawcze i/lub naprawcze w zakresie etyki oraz polityki antykorupcyjnej,
  • aktualizujesz mapę ryzyka w zakresie korupcji i konfliktu interesów,
  • wdrażasz i propagujesz dobre praktyki oraz prowadzisz szkolenia dla pracowników w zakresie etyki, polityki przeciwdziałania korupcji i zgłaszania naruszeń.
  • monitorujesz plany działania wynikające z oceny ryzyka korupcji,
  • definiujesz i monitorujesz najważniejsze wskaźniki programu polityki zgodności,
Wymagania (mile widziane)
  • orientujesz się w polskich, europejskich i międzynarodowych przepisach obowiązujących w zakresie polityki antykorupcyjnej, zgłaszania naruszeń i polityki zgodności,
  • cechuje Cię wysoki poziom poufności i zdolność do przetwarzania poufnych informacji,
  • potrafisz budować i rozwijać relacje oparte na wysokim poziomie zaufania i dyskrecji oraz efektywnie komunikujesz się z różnymi działami firmy,
  • posiadasz min. 5-letnie doświadczenie w pracy w działach: Compliance, Prawny, Kontrola Wewnętrzna, Audyt (idealnie w dużych organizacjach),
  • masz analityczne podejście do zadań, a skrupulatność i dokładność to cechy, które Cię wyróżniają,
  • posługujesz się językiem angielskim lub francuskim umożliwiającym swobodną komunikację zarówno ustną, jak i pisemną (warunek konieczny).
  • posiadasz wykształcenie prawnicze.
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • pracę w firmie działającej na terenie Polski ponad 25 lat.
  • prywatna opieka medyczna
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,
  • ubezpieczenie na życie
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • wyprawka dla dziecka

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj