PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.

Ekspert ds. logistyki ILS

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. inż. Jana Śmidowicza 48, Gdynia, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Analiza wymagań klienta, odpowiednie planowanie i wdrażanie zadań obszaru ILS.
  • Nadzór nad przygotowywaniem planów eksploatacji przez dostawców sprzętu, zarządzanie zespołem ILS, koordynacja zgodności dostarczanych informacji wsparcia logistycznego.
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań z Zamawiającym oraz partnerami, uczestnictwo w procesie negocjacji umów z dostawcami i klientem.
  • Obsługa dostaw pozyskiwanych części zamiennych, sprzętu oraz dokumentacji eksploatacyjnej.
  • Realizacja zadań w obszarze ILS (Integrated Logistic Support): Planowanie i aktualizacja konserwacji zapobiegawczej oraz czynności naprawczych.
  • Projektowanie wsparcia logistycznego: Projektowanie i wdrażanie koncepcji wsparcia logistycznego dla okrętów na cały okres eksploatacji.
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętności analityczne i techniczne: Umiejętność analizy i interpretacji dokumentacji technicznej związanej z przemysłem okrętowym/stoczniowym, umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność.
  • Wykształcenie: Preferowane wyższe techniczne, zwłaszcza w kierunkach związanych z zarządzaniem logistyką morską.
  • Znajomość regulacji i norm: Rozległa znajomość przepisów i norm związanych z logistyką wojskową w tym między innymi: DECYZJA Nr 155/MON MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 7 listopada 2022 r .w sprawie zarządzania prawami własności intelektualnej powstałymi w wyniku realizacji projektów na rzecz resortu obrony narodowej oraz dokumentacją techniczną sprzętu wojskowego;
  • Doświadczenie: Doświadczenie w realizacji podobnych zadań w obszarze logistyki, szczególnie w domenie morskiej.
  • Ustawa z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym.
  • Znajomość języków: Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w kwestiach technicznych i organizacyjnych
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • ciekawą pracę przy wymagających projektach znaczących dla obronności RP
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rekomendacji pracowników
  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • dofinansowanie do urlopu, kart MultiSport i Medicoversport, i inne okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników z Funduszu Socjalnego
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego i samokształcenia
  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • prywatna opieka medyczna

W PGZ Stoczni Wojennej projektujemy, budujemy i modernizujemy okręty wojenne oraz jednostki cywilne. W zakresie swojej działalności posiadamy ponad 100-letnie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się ze współpracownikami. Obecnie budujemy nowoczesną fregatę dla Marynarki Wojennej RP w ramach Programu „MIECZNIK”.

Naszą pasję do obronności przekładamy na bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj