Bank Pekao S.A.

Ekspert Rozwoju Business Intelligence

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Pozostałe oferty pracy
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizację zadań związanych z modelowaniem danych w oparciu m.in. o komponenty AI
  • Realizację nowych rozwiązań BI m.in. w oparciu o chmurę obliczeniową Microsoft i komponenty Azure oraz PowerBI
  • Uzgodnienia z klientami wewnętrznymi w zakresie potrzeb, źródeł danych i innych wymagań niezbędnych do przygotowywania modeli danych i dashboardów Business Intelligence m.in. w PowerBI
  • Przygotowywanie dashboardów PowerBI, w tym wizualizacja informacji na poziom zarządczy
  • Monitoring w zakresie jakości danych w przygotowanych dashbaordach
Wymagania (oczekiwane)
  • Jesteś elastyczny i potrafisz dostosować się do zmieniających się priorytetów
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność organizacji pracy – to cechy, które opisują właśnie Ciebie
  • Posiadasz przynajmniej roczne doświadczenie w zakresie modelowania danych lub pracy z rozwiązaniami Business Intelligence lub AI
  • Masz ukończone studia wyższe lub je kończysz
  • Jesteś otwarty na zmiany i lubisz dynamiczne środowisko pracy
  • Odnajdujesz się w pracy przy kilku projektach jednocześnie
Korzyści dla kandydata
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • ubezpieczenie na życie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo do października 2024 roku
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy